Informacje i rezerwacje:

+48 451 523 200, biuro@kopalniakrobica.pl

OFERTA

FAQ

Podziemna Trasa Turystyczna Kopalnia św. Jan w Krobicy czynna jest przez cały rok 7 dni w tygodniu, za wyjątkiem Niedzieli Wielkanocnej, 1listopada oraz 25 grudnia.

W okresie od maja do października:

  • w godzinach od 10.00 do 18.00 (ostatnie wejście o godzinie 17.00)
  • od poniedziałku do czwartku wejścia o pełnych godzinach
  • od piątku do niedzieli wejścia co 30 minut

W okresie od listopada do kwietnia:

  • w godzinach od 10.00 do 17.00 (ostatnie wejście o godzinie 16.00)
  • od poniedziałku do czwartku wejścia o pełnych godzinach
  • od piątku do niedzieli wejścia co 30 minut

Bilety na zwiedzanie podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy kupisz w kasie biletowej na terenie kopalni w godzinach funkcjonowania obiektu.

Zniżki – jakie zniżki i ulgi obowiązują przy zakupie biletu wstępu do Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy.

Przy zakupie biletu wstępu do Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy obowiązują zniżki dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż. oraz osób powyżej 60 r.ż.

Darmowy wstęp oferujemy opiekunom grup szkolnych (szkół podstawowych – 1 opiekun na 10 uczestników; szkół średnich – 1 opiekun na 15 uczestników), pilotom lub przewodnikom grup zorganizowanych oraz pracownikom muzeów.

Za bilet wstępu do Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnią św. Jan w Krobicy można zapłacić zarówno gotówką, kartą oraz BLIK.

Zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy trwa maksymalnie 1 godzinę zegarową.

Tak, można zaparkować na parkingu zlokalizowanym bezpośrednio przy Podziemnej Trasie Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy.

Da gości zwiedzających Kopalnię św. Jan parking jest darmowy.

W pozostałych przypadkach obierana jest opłata 20,00 zł/ dzień, którą można dokonać w kasie biletowej.

Niestety na terenie Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy nie ma punktów gastronomicznych, serwujących jedzenie, picie, przekąski itp.

W odległości zaledwie 6 km od Kopalni św. Jan w malowniczym Świeradowie Zdroju znajdziecie mnóstwo barów, restauracji i cukierni na każdą kieszeń.

Na terenie należącym do Kopalni św. Jan w Krobicy mogą przebywać psy. Z przykrością informujemy, że do Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy psy nie są wpuszczane, chyba że właściciel przeniesie psa na rękach przez całą trasę oraz zagwarantuje pełne bezpieczeństwo pozostałych uczestników.

Wyjątek stanowią psy przewodnicy oraz psy asystujące, za które w pełni odpowiada właściciel psa. Więcej szczegółów w Regulamin.

Nocne Zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy odbywa się w piątki i soboty, zwykle dwa razy w miesiącu według harmonogramu publikowanego z miesięcznym wyprzedzeniem, po zebraniu grupy 20 osób. Przed udziałem w Nocnym Zwiedzaniu koniecznie zapoznaj się z Regulaminem.
Rezerwacja miejsc jest obowiązkowa.

Skontaktuj się z nami:
451 523 200
biuro@kopalniakrobica.pl

Zakup biletów odbywa się w kasie biletowej, czynnej 30 minut przez ustaloną godziną zwiedzania.

ZOBACZ CO MOŻESZ ZOBACZYĆ

GALERIA