Informacje i rezerwacje:

+48 451 523 200, biuro@kopalniakrobica.pl

O NAS

O NAS

Serdecznie witamy na stronie Podziemnej Trasy Turystycznej Kopalnia św. Jan w Krobicy.  Kopalnia św. Jan w Krobicy, to jedna z najstarszych kopalń w Polsce, gdzie rudy cyny i kobaltu wydobywano w XVI – XVIII wieku.
Wąskie i barwne korytarze, surowość trasy, kopalniany mrok oraz przewodnicy pełni pasji i miłości do tego magicznego miejsca, przybliżą Wam fascynującą historię kopalni, górnictwa i wydobycia w regionie oraz zaskoczą Was nieznanymi opowieściami, legendami i ciekawostki, sprawiając, że w krobickiej kopalni przeżyjecie niezapomniane chwile. Podziemne piękno Gór Izerskich czeka na odkrycie! Ta podziemna atrakcja zlokalizowana jest niemal u podnóża Stoku Izerskiego oraz w bliskiej odległości od popularnych kurortów turystycznych i uzdrowisk, tj. Świeradów Zdój, Czerniawa, Szklarska Poręba.
Kopalnię św. Jan w Krobicy można zwiedzać i doświadczać na wiele sposobów.
Spragniony przygód? Bądź na bieżąco i śledź nas w mediach społecznościowych.
Polub nas!
Od dnia 16.06.2023 r. nowym Operatorem Kopalni św. Jan w Krobicy został
Robert Szuman reprezentujący firmę Hawk
Centrum Szkoleń Specjalistycznych i Prac Wysokościowych
z siedzibą w Miedziance 56
Janowice Wielkie
Wraz z nowym operatorem zmienia się oblicze kopalni. Uruchomiliśmy nowe profile kopalni w mediach społecznościowych. Intensywnie pracujemy nad wzbogaceniem oferty usług. Przeczesujemy także przedziwne miejsca, by odnaleźć interesujące artefakty górniczego dziedzictwa, celem uzupełnienia zbiorów wystawowych. Tworzymy także nowe projekty gadżetów reklamowych, tak aby zmiana wizerunku i obranego kierunku działań dostarczała Wam więcej satysfakcji. Nawiązujemy niezwykle wartościowe kontakty ze społecznością lokalną. Opracowujemy kalendarium wydarzeń w celu organizacji wydarzeń promujących obiekt, region Pogórza Izerskiego oraz lokalnych artystów, rzemieślników, kolekcjonerów pasjonatów itp.
Na starcie nowej przygody życzymy sobie zgranego i zaangażowanego zespołu współpracowników, bez których żaden założony cel nie byłby realny do osiągnięcia, by każdą odwiedzającą nas osobę móc zarazić sympatią i pasją do podziemnych przygód oraz lojalnych przyjaciół Kopalni św. Jan w Krobicy, którzy pomogą nam zrealizować marzenia o tym niezwykłym miejscu.
Wam drodzy Przyjaciele życzymy przyjemnie spędzonego czasu w Podziemnej Trasie Turystycznej Kopalni św. Jan w Krobicy, zawsze uśmiechniętych i zaangażowanych przewodników, doświadczeń i wspomnień, które zostaną w sercach na lata.
Serdecznie zapraszamy!